ztk@ztkig.pl +48 606 368 161

WIOSENNA KONFERENCJA SZKOLENIOWA ZWIĄZKU TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE IZBA GOSPODARCZA W RYTRZE 10-13 MAJA 2022 R.

WIOSENNA KONFERENCJA SZKOLENIOWA ZWIĄZKU TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE IZBA GOSPODARCZA W RYTRZE 10-13 MAJA 2022 R.

ZWIĄZEK TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE  IZBA GOSPODARCZA

90-113 ŁÓDŹ, UL. TRAUGUTTA 25

TELEFON: 606-368-161,

e-mail: ztk@ztkig.pl,

REGON: 471683422,   NIP: 7251656807,   KRS: 0000128771

 

 

Łódź, dnia 26.03.2022 r.

 

WIOSENNA KONFERENCJA SZKOLENIOWA ZWIĄZKU TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE IZBA GOSPODARCZA

 10-13 MAJA 2022 R.

 

W dniach od 10 do 13 maja 2022 r. odbędzie się Wiosenna Konferencja Szkoleniowa Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza organizowana w Hotelu Perła Południa z adresem: 33-343 Rytro nr 380 położonym głęboko pośród gór w samem sercu malowniczego Beskidu Sądeckiego.

 

W Konferencji planowany jest udział przedsiębiorców telekomunikacyjnych będących, jak i nie będących członkami Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza świadczących usługi telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do sieci Internet, usługi telefoniczne, a także producentów i dystrybutorów sprzętu i urządzeń telekomunikacyjnych, nadawców programów telewizyjnych, a także ekspertów z zakresu prawa, ekonomii i podatków, zarządzania, ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa i obronności oraz przedstawicieli organów władzy i administracji publicznej.

 

Wyłączny patronat medialny nad Wiosenną Konferencją Szkoleniową w Rytrze objęła Redakcja TV SAT Magazyn z Łodzi.

 

Związek Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza podjął starania o objęcie patronatem honorowym Wiosennej Konferencji Szkoleniowej przez: Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Pana Janusza Cieszyńskiego Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów do Spraw Cyfryzacji, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na chwilę obecną Wiosenną Konferencję Szkoleniową w Rytrze swoim patronatem honorowym objął Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Liczymy nie tylko na objęcie Wiosennej Konferencji Szkoleniowej patronatami honorowymi przez wszystkie wzmiankowane powyżej organy władzy i administracji publicznej, ale także na udział przedstawicieli tych organów w Wiosennej Konferencji Szkoleniowej.

 

            Tematyka szkoleniowa będzie zróżnicowana obejmując: prezentacje nadawców programów telewizyjnych, prezentacje producentów i dystrybutorów urządzeń i sprzętu telekomunikacyjnego, prezentacje przedsiębiorców telekomunikacyjnych świadczących różnego rodzaju usługi telekomunikacyjne, wykłady poświęcone tematyce z zakresu: prawa autorskiego, prawa podatkowego (Polski Ład), prawa telekomunikacyjnego, ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, prawa budowalnego, ustawy o kinematografii, ustawy o radiofonii i telewizji, ustawy o doręczeniach elektronicznych, ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, przepisów kodeksu postepowania cywilnego, a także zagadnienia z zakresu: ochrony danych osobowych, pracy zdalnej, obowiązków przedsiębiorców telekomunikacyjnych w zakresie obronności i bezpieczeństwa, w tym i cyberbezpieczeństwa.

 

            Tradycyjnie już na uczestników Konferencji czekają niezwykłe atrakcje przygotowane przez Organizatora Konferencji, których rzecz jasna w chwili obecnej jeszcze nie ujawniamy, ma być to bowiem dla Państwa ogromna niespodzianka.

            Nie zabraknie także stałych punktów programu każdej Konferencji Szkoleniowej Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza czyli uroczystej kolacji oraz kolacji grillowej, względnie kolacji przy ognisku zależnie od panujących warunków atmosferycznych.

 

            Wiosenna Konferencja Szkoleniowa będzie także okazją do odnowienia kontaktów zawodowych, biznesowych oraz osobistych po ponad 30- miesięcznie przerwie wywołanej epidemią COVID-19, a także szansą na nawiązanie nowych kontaktów między przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi, w tym nadawcami programów, a producentami i dystrybutorami sprzętu i urządzeń telekomunikacyjnych.

 

            Równie istotną kwestią będzie możliwość bezpośredniego uzyskania wiedzy i informacji od wykładowców oraz przedstawicieli organów władzy i administracji publicznej, a także przekazania bolączek i problemów nękających przedsiębiorców telekomunikacyjnych w ramach prowadzonej działalności wykładowcom będącym specjalistami z różnorakich dziedzin oraz przedstawicielom organów władzy i administracji publicznej.

 

            Zbliżająca się szybkimi krokami Konferencja to także szansa na chwilę wytchnienia od natłoku codziennych spraw związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub statutową oraz na odpoczynek w miłym towarzystwie na łonie natury w pięknych wiosennych klimatach górskich Beskidu Sądeckiego.

 

            Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy do udziału w głęboko merytorycznej, obfitej w wiedzę i mocne przeżycia natury intelektualnej i technicznej Wiosennej Konferencji Szkoleniowej Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza.

 

            Prosimy zatem Państwa o zgłaszanie chęci uczestnictwa w Konferencji zgodnie z instrukcjami zawartymi w zaproszeniu, które permanentnie jest do Państwa rozsyłane, w których to zaproszeniach podawane są także informacje o odpłatności za udział w Konferencji; przedmiotowe informacje można także uzyskać pod numerem telefonu przypisanym do Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza: 606-368-161.

            Zgłoszeń do udziału w Wiosennej Konferencji Szkoleniowej można dokonywać: listownie na adres Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza: 90-113 Łódź ul. Traugutta 25 pokój nr 512 lub osobiście w lokalu Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza: 90-113 Łódź ul. Traugutta 25 pokój nr 512 w każdym tygodniu od środy do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 lub też na adres poczty elektronicznej stworzony specjalnie w tym celu: konferencje@ztkig.pl.

           

            Do zobaczenia w Rytrze po ponad 30- miesięcznej przerwie w kontaktach bezpośrednich.

 

Niecierpliwie na wszystkich Państwa czekamy, ciesząc się ogromnie na zbliżające się z Państwem spotkania w trakcie Wiosennej Konferencji Szkoleniowej, na spotkania na żywo, a nie jedynie w bezdusznej formule on-line za pośrednictwem szklanego ekranu.

 

Z poważaniem

 

Paweł Wołoch

 

Prezes Zarządu