ztk@ztkig.pl +48 606 368 161
Szkolenia ZTKIG

Szkolenie z zakresu problematyki Polskiego Ładu

ZWIĄZEK TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE IZBA GOSPODARCZA

90-113 ŁÓDŹ, UL. TRAUGUTTA 25

TELEFON: 606-368-161,

e-mail: ztk@ztkig.pl,

REGON: 471683422, NIP: 7251656807, KRS: 0000128771


 
   

L. dz. 16/12/21/PR                                                                                     Łódź 15.12.2021 r.

 

 

SZANOWNI CZŁONKOWIE ZWIĄZKU TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE IZBA GOSPODARCZA

 

Zaproszenie na szkolenie z zakresu problematyki Polskiego Ładu

 

          Powoli, ale konsekwentnie zbliża się dzień 1 stycznia 2022 r., dzień, w którym wejdą w życie przepisy prawa objęte programem Polskiego Ładu wprowadzające znaczące, wręcz rewolucyjne na niespotykaną dotychczas skalę zmiany w kwestiach opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i od osób prawnych, podatkiem VAT zasad prowadzenia rozliczeń podatkowych a także podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu.

          Zmiany podatkowo- składkowe Polskiego Ładu co do zasady zostały rozłożone na dwa lata; część zmian wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2022 r., a część zmian z dniem 1 stycznia 2023 r., choć niektóre regulacje Polskiego Ładu już obowiązują (np. kwestie dotyczące zmian w procedurze wystawiania faktur VAT oraz faktur korygujących VAT), a niektóre z nich będą wchodziły w życie w przedziale czasowym pomiędzy 2 stycznia 2022 r., a 31 grudnia 2022 r.

          Wedle zapowiedzi rządowych dopiero z dniem 1 stycznia 2023 r. podatników prawdopodobnie obejmie obowiązek:

 • 2021-12-28 16:40:59
 • sebastianA
 • WIOSENNA KONFERENCJA SZKOLENIOWA ZWIĄZKU TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE IZBA GOSPODARCZA W RYTRZE 10-13 MAJA 2022 R.

  ZWIĄZEK TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE  IZBA GOSPODARCZA

  90-113 ŁÓDŹ, UL. TRAUGUTTA 25

  TELEFON: 606-368-161,

  e-mail: ztk@ztkig.pl,

  REGON: 471683422,   NIP: 7251656807,   KRS: 0000128771

   

   

  Łódź, dnia 26.03.2022 r.

   

  WIOSENNA KONFERENCJA SZKOLENIOWA ZWIĄZKU TELEWIZJI KABLOWYCH W POLSCE IZBA GOSPODARCZA

   10-13 MAJA 2022 R.

   

  W dniach od 10 do 13 maja 2022 r. odbędzie się Wiosenna Konferencja Szkoleniowa Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza organizowana w Hotelu Perła Południa z adresem: 33-343 Rytro nr 380 położonym głęboko pośród gór w samem sercu malowniczego Beskidu Sądeckiego.

   

  W Konferencji planowany jest udział przedsiębiorców telekomunikacyjnych będących, jak i nie będących członkami Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza świadczących usługi telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do sieci Internet, usługi telefoniczne, a także producentów i dystrybutorów sprzętu i urządzeń telekomunikacyjnych, nadawców programów telewizyjnych, a także ekspertów z zakresu prawa, ekonomii i podatków, zarządzania, ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa i obronności oraz przedstawicieli organów władzy i administracji publicznej.

   

  Wyłączny patronat medialny nad Wiosenną Konferencją Szkoleniową w Rytrze objęła Redakcja TV SAT Magazyn z Łodzi.

   

  Związek Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza podjął starania o objęcie patronatem honorowym Wiosennej Konferencji Szkoleniowej przez: Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Pana Janusza Cieszyńskiego Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów do Spraw Cyfryzacji, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  Na chwilę obecną Wiosenną Konferencję Szkoleniową w Rytrze swoim patronatem honorowym objął Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

  Liczymy nie tylko na objęcie Wiosennej Konferencji Szkoleniowej patronatami honorowymi przez wszystkie wzmiankowane powyżej organy władzy i administracji publicznej, ale także na udział przedstawicieli tych organów w Wiosennej Konferencji Szkoleniowej.

   

              Tematyka szkoleniowa będzie zróżnicowana obejmując: prezentacje nadawców programów telewizyjnych, prezentacje producentów i dystrybutorów urządzeń i sprzętu telekomunikacyjnego, prezentacje przedsiębiorców telekomunikacyjnych świadczących różnego rodzaju usługi telekomunikacyjne, wykłady poświęcone tematyce z zakresu: prawa autorskiego, prawa podatkowego (Polski Ład), prawa telekomunikacyjnego, ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, prawa budowalnego, ustawy o kinematografii, ustawy o radiofonii i telewizji, ustawy o doręczeniach elektronicznych, ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, przepisów kodeksu postepowania cywilnego, a także zagadnienia z zakresu: ochrony danych osobowych, pracy zdalnej, obowiązków przedsiębiorców telekomunikacyjnych w zakresie obronności i bezpieczeństwa, w tym i cyberbezpieczeństwa.

   

              Tradycyjnie już na uczestników Konferencji czekają niezwykłe atrakcje przygotowane przez Organizatora Konferencji, których rzecz jasna w chwili obecnej jeszcze nie ujawniamy, ma być to bowiem dla Państwa ogromna niespodzianka.

              Nie zabraknie ...